0

‘ROMANTIČARI’ HITRO JURE KA SUPERLIGI: Golčinom sa pola terena pobedili Mačvu! (VIDEO)

Objavljeno: 05.11.23 u 17:10

Sjajan pogodak.

Fudbaleri OFK Beograda su dočekali su Mačvu u okviru 15. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije i odneli pobedu rezultatom 2:1. Poveli su gosti u 44. minutu golom Novakovića i do kraja prvog poluvremena ostao je rezultat 1:0 za Mačvu sa kojim su otišli na odmor.

U drugom poluvremenu mreže su mirovale sve do 73. minuta kada je tim sa Karaburme režirao preokret. Pogodak za izjednačenje postigao je Knežević 73, a potom je Marković autor remek dela koje se retko viđa. Naime, defanzivac Mačve je napravio grešku, a Marković mu je uzeo loptu i sa pola terena šutirao i iskoristio trenutak kada je golman gostiju bio nespreman.