2

PODELA BODOVA NA MARAKANI: Đakovac u nadoknadi anulirao prednost Zvezde! (VIDEO)

Objavljeno: 01.11.23 u 21:01

Novi kiks šampiona Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su zaostalu utakmicu osmog kola Mozzart Bet Superlige Srbije, a rezultat je bio 1:1.

U uvodnih 20 minuta videli smo jednu sasvim dobru igru TSC-a, a nažalost po domaće Kosta Nedeljeković je dobio udarac zbog koga nije mogao da nastavi meč.

Već u 27. minutu opasnu priliku za goste iz Bačke Topole je imao Jovanović, ali je taj udarac nogama zaustavio Glazer.

Samo pet minuta kasnije Lučić je imao dobru priliku da Zvezdu dovede u vođstvo, ali je iz pada šutirao visoko iznad gola.

U 52. minutu je Ivanić bio blizu da donese vođstvo Zvezdi posle odbitka u kaznenom prostoru, ali je prebacio loptu iznad prečke.

Ipak, odbrana TSC-a je konačno pukla u 84. minutu kada je Aleksandar Katai nakon gužve u kaznenom prostoru glavom uspeo da zatrese mrežu Ilića.

Totalni šok za domaće usledio je u 92. minut kada je Ifet Đakovac uspeo da nakon jedne odlične šutira i matira Glazera, te je tim doneo bod svom timu.