0

VULIĆ TRAGIČAR: TSC promašio penal u 89. minutu – Novi Pazar kući ide sa bodom! (VIDEO)

Objavljeno: 29.10.23 u 21:23

Propustio je domaćin šansu da dođe do potpunog preokreta.

Fudbaleri TSC-a večeras su u Bačkoj Topoli dočekali ekipu Novog Pazara u okviru 13. kola Superlige Srbije. Nakon sjajnih 90 minuta, na semaforu je stajalo 1:1.

U prvom delu susreta nije bilo pogodaka, da bi u 55. minutu do prednosti stigli gosti. Na asistenciju Ergelaša, precizan je bio mladi Uroš Lazić.

Ipak, to nije pokolebalo domaćina, koji je svim silama krenuo prema napred. Inicijativa se isplatila u 83. minutu kada je Uroš Milovanović iskoristio asistenciju sjajnog Stojića i poravnao rezultat.

Mogao je TSC do čitavog plena, ali je penal u 89. minutu susreta promašio nekadašnjih vezista Crvene zvezdeMiloš Vulić.