Milan Bojovic (R) and Mihajlo Ilic during the Mozzart Super Liga 2023/2024 match between Napredak and Partizan at stadium Mladost Krusevac on October 01, 2023 in Krusevac, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

VELIKA POBEDA ZA NAPREDAK U IVANJICI: Bojović potvrdio da ‘bez starca nema udarca’!

Objavljeno: 27.10.23 u 20:21

Kakvu legendu je Napredak doveo u smiraj prelaznog roka.

Javor je danas u Ivanjici sa početkom od 18 časova dočekao ekipu kruševačkog Napretka. Slavili su gosti sa 0:2, a oba pogotka delo su legende Superlige SrbijeMilana Bojovića.

On je prednsot Napretku doneo u 11. minutu na asistenciju Đekovića, da bi svega nekoliko minuta kasnije učinio isto, ali na asistenciju Zličića.

Da domaćin neće imati šansu da se vrati u meč videlo se u 32. minutu, kada je Tojcić dobio crveni karton i ostavio svoje saigrače na cedilu. Ova pobeda Napretka je veoma važna za klub jer se grčevito bore za opstanak.