0

OMLADINCI ZVEZDE POSUSTALI U LAJPCIGU: Vodili gotovo čitav meč, ali na kraju ipak Nemački tim bolji! (FOTO)

Objavljeno: 25.10.23 u 17:50

Moraće još da uče.

U okviru trećeg kola Lige šampiona za omladince fudbaleri Crvene zvezde odmerili su snage sa ekipom Lajpciga i doživeli poraz od 2:1. Izabranici Nenada Milijaša su poveli 1:0 golom Vanje Vukojevića u 37. minutu susreta nakon centaršuta Maksimovića loptu je dirao Vidojević koji je glavom aistirao Vukojeviću.

U prvom delu Lajpcig je imao samo jedan šut ka golu ‘crveno-belih’. U drugom delu srpski predstavnik je čuvao prednost sve do sredine poluvremena kada su Nemci izjednačili preko Šleraka, a sve u režiji igrača sa našim korenima Lusia Šarića.  Omladinci Zvezde nisu izdržali do kraja, ali imaće popravni u revanšu u Beogradu.