FK Totenhem

TOTENHEM NA VRHU PREMIJER LIGE: Prelep fudbal igraju ‘Pevci’ ove sezone! (VIDEO)

Objavljeno: 23.10.23 u 23:48

Duel dva tima iz glavnog grada Engleske.

Večeras su se u okviru 9. kola engleske Premijer lige sastale ekipe Totenhema i Fulama, a slavio je domaći sastav, rezultatom 2:0.

Uspeli su ‘Pevci’ da opravdaju ulogu favorita protiv nimalo naivnog rivala. Mrežu gostiju ‘načeo’ je Son u 37. minutu utakmice, da bi konačan rezultat postavio Džejms Medison pogotkom u 55. minutu, na asistenciju upravo Sona.

Пласман обезедио Sofascore

Nije Fulam bio bez prilika, ali prosto Totenhem je odigrao jako dobar meč i sada se nalaze na vrhu Premijer lige. Pred Fulamom je trenutno borba za opstanak, iako su sedam bodova od opasne zone, prošlo je tek devet kola.