0
AdmiralBet ABA Liga

POLUVREME NA DEBIJU SFEROPULOSA: FMP ne prodaje lako kožu, Teodosić silan protiv bivšeg tima!

Objavljeno: 23.10.23 u 18:53

Neizsvestan meč za sada.

Košarkaši Crvene zvezde u Železniku gostuju ekipi FMP-a, a nakon uvodnih 20 minuta rezultat iznosi 33:41.

Meč je počeo jako izjednačeno, obe ekipe su igrale tvrdo, sa malo poena, ali je eventualno evroligaški tim uspeo da napravi kakvu-takvu razliku, koju je dodatno uvećao do poluvremena.

Crveno-beli imaju problema sa kontrolom poseda, tačnije izgubljene lopte prilično muče goste, dok domaći najviše problema šampionu Srbije stvaraju iz reketa, jer su uhvatili priličan broj ofanzivnih skokova.

Najefikasniji u dresu Crvene zvezde jeste sjajni Miloš Teodosić koji protiv ekipe u kojoj je nekada igrao upisao već sedam poena i pet asistencija, dok je sa druge strane najbolji Aleksa Stepanović sa deset poena.