0

JUVENTUSU DERBI SA MILANOM: Crveni karton i Lokateli kao heroj! (VIDEO)

Objavljeno: 22.10.23 u 23:15

Zaslužena pobeda za ‘Staru damu’ iz Torina.

Milan je večeras na svom terenu dočekao ekipu Juventusa u okviru derbija 9. kola italijanske Serije A. Slavili su gosti sa 0:1, čime su nastavili svoju trku za titulom, a u samom vrhu tabele pored ovih dveju ekipa, nalazi se još i prvoplasirani Inter.

Možda i ključan momenat meča viđen je u 40. minutu, kada je direktan crveni karton zaradio Tijo, kao poslednji igrač odbrane. Rezultat se nije menjao sve do 63. minuta, kada je na asistenciju Timotija Vee, gol postigao Manuel Lokateli.

Bio je to ispostaviće se jedini i odlučujući pogodak na ovom meču. Tokom drugog poluvremena na terenu su se našli Vlahović i Jović..