0
Evroliga

EGZEKUCIJA SMAILAGIĆA U TRI IPO MINUTA: Partizanov centar umalo heroj svog tima! (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.23 u 23:03

Sjajni potezi.

Košarkaši Partizana poraženi su od Olimpijakosa rezultatom 98:94 nakon produžetaka u okviru četvrtog kolu Evrolige. Meč je bio dramatičan sa puno naboja i preokreta, ali je definitivno treća četvrtina bila u znaku ‘crno-belih’ gde su otišli čak na +14, a Alen Smailagić je potpuno obeležio početak drugog poluvremena.

Naime, on je za tri ipo minuta postigao 11 poena i digao svoj tim, a u tom trenutku su domaći skroz pali. Međutim, taj nalet  Smailagića je zaustavio Obradović zbog četiri lične greške.