1

ŠESTICA ZVEZDE U KRUŠEVCU: Crveno-belih razmontirali i izbacili Trajal iz Kupa Srbije! (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.23 u 16:47

Odličan meč šampiona Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde su se plasirali u drugo kolo Kupa Srbije!

Oni su u Kruševcu savladali domaći Trajal sa ubedljivih 6:0 u jednoj utakmici u kojoj su dominirali veći deo meča.

Domaćin je od početka rešio da napadne Crvenu zvezdu, ozbiljno su pritsli poslednju liniju šampion Srbije, ali to nije trajalo previše dugo.

Već u 9. minutu stigao je odgovor crveno-belih koji su stigli do prednosti neobičnim autogolom Spasojevića iz Trajala.

Do kraja poluvremena je aktuelni prvak Kupa Srbije nastavio da preti, ali je veliki broj tih napada bio neorganizovan i bezopasan po gol domaćih.

U drugom poluvremenu smo videli jednu potpuno drugačiju Zvezdu, onu koja je posle dugo vremena konačno efikasna i koja postiže golove.

Već u 53. minutu Šerif Endijaje je uspeo da iskoristi akciju, ostao je sam i nije mu bilo teško.

Odbrana domaćih je nastavila da popušta, a onda je Jovan Šljivić u 75. minutu na fektan način savladao golmana Jovanovića. Povukao je loptu, namestio se na nekih 20-ak metara od gola i pogodio je dalji ugao gola.

Samo dva minuta kasnije pogodak postiže Nikola Knežević, koji je odlično istrčao kontru i savladao je golmana Trajala.

Tačku na ovaj meč je nakon kontranapada stavio Jovan Mijatović petim golom Crvene zvezde na ovom meču.

Ipak, to nije bilo sve pošto je Jovan Šljivić u 90. minutu postigao svoj drugi gol na ovom meču.