0

AUTOGOL DOMAĆIH, ZVEZDI NIJE SVIRAN ČIST PENAL: Sadržajno prvo poluvreme u Kruševcu!

Objavljeno: 18.10.23 u 15:46

Zanimljivih uvodnih 45 minuta.

Crvena zvezda gostuje Trajalu u Kurševcu u okviru prve runde Kupa Srbije, a rezultat nakon prvog dela igre iznosi 0:1, za tim iz Beograda.

Naime, gosti su poveli u uvodnih 15 minuta autogolom defanzivca domaćih, potom smo videli i dva solidna pokušaja Kneževića, dok je Trajal imao nekoliko polušansi.

Pet minuta pre kraja prvog dela, crveno-belima nije sviran čist jedanaesterac, jer je pokođen u ruku defanzivac tima iz Kruševca, evidentno unutra, arbitar je najpre pokazao na belu tačku, ali je potom promenio odluku.