0

KVALIFIKACIJE ZA EP: Hrvatska poražena na domaćem terenu, Španija se mučila, pa nekako ‘slomila’ Škotsku! (VIDEO)

Objavljeno: 12.10.23 u 22:50

Najviše zanimljivosti viđeno je u grupi E.

Večeras je odigrano 16 utakmica kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a kao što smo naveli posebno interesantno je bilo u grupi E. Tamo je pored golova moglo da se vidi i dva crvena kartona.

Farska Ostrva su ugostila ekipu Poljske, koja je ponela ulogu apsolutnog favorita. Šimanski je pogodio za 0:1 u 4. minutu susreta. Crveni karton domaćin dobija u 49. minutu i od tada Poljska još lakše dolazi do gol šansi. Konačnih 0:2 postavio je Buksa u 64. minu utakmice.

Drugi meč odigrale su selekcije Albanije i Češke, a slavio je domaćin sa 3:0, golovima Seferija koji je bio dvostruki strelac, dok je Asani jednom tresao mrežu.