0

Jovan Mijatovic during the Mozzart Super Liga match between Crvena Zvezda and Radnicki 1923 at stadium Rajko Mitic (Marakana) on April 10, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

KAKAV GOL, KAKVA ZAVRŠNICA: Srbija slavila protiv Italije neverovatnim pogotkom u 91. minutu utakmice! (VIDEO)

Objavljeno: 11.10.23 u 20:52

Hrabro srce srpskih ‘orlova’!

Srbija je danas u Gornjem Milanovcu dočekala selekciju Italije u okviru prijateljskog susreta. Iako su u meč ušli kao potpuni autsajderi, reprezentativci naše zemlje do 19 godina, pokazali su da poseduju srce šampiona.

Uspeli su da slave nad favorizovanim rivalom sa 5:4 i to pogotkom u poslednji momentima utakmice.

Igrao se 87. minut susreta, a Srbija je imala zaostatak od 3:4 u odnosu na goste. Vukičević tada uspeva da poravna rezultat, da bi u 91. minutu fenomenalan pogodak iz izuzetno teške pozicije postigao Jovan Mijatović.

Kako je lopta ušla u mrežu, tako je krenula lavina oduševljenja, kako medju igračima, tako i u stručnom štabu.