0

AL HILAL NA SRPSKI POGON: SMS i Mitrović za novi trijumf svog kluba! (VIDEO)

Objavljeno: 07.10.23 u 19:50

Dominacija srpskih reprezentativca.

Fudbaleri Al Hilala gostovali su ekipi Al Akdudu u okviru devetog kola Premijer lige Saudijske Arabije. Tim sa Bliskog Istoka je zabeležio pobedu rezultatom 3:0, ali je ponovo radila srpska veza na relaciji Sergej Milinković-Savić- Aleksandar Mitrović koja je najviše doprinela ovom trijumfu.

Prvo je Mitrović u 71. minutu asistiraju Sergeju, tako što mu je ostavio loptu, a ovaj napravio sjajan potez, izbacio protivnika i pogodio gol za 2:0. Bivši igrač Lacija je ponovo bio strelac gola u 83. minutu i postavio konačan rezultat od 3:0. Takođe, mogao je i Mitrović da se upiše u stelce, ali mu je gol poništen zbog ofsajda. Al Hilal je sada prvi na tabeli sa 23 boda.