0

REMI NA KROVU: Dve prečke u poslednjim minutima spasile Surduličane!

Objavljeno: 06.10.23 u 19:25

Jandrićevi puleni ostali bez tri boda.

Fudbaleri Radnika iz Surdulice gostovali su ekipi IMT-a Novi Beograd danas od 16:30 na stadionu ‘Tržnog centra’ i remizirali rezultatom 1:1. ‘Traktoristi’ su poveli u 24. minutu i tako je ostalo do kraja prvog poluvremena. Domaćin je izdržao sve od 81. minuta kada je Baić doneo izjednačenje i režirao dramatičnu završnicu.

Izabranici Nebojša Jandrića mogli su do pobede u poslednjim sekundama, ali su promašili neveroatno. Prvo je Glišić šutirao, ali je čuvar mreže Radnika odbranio udarac, pa je lopta udarila u prečku koja je nakon odbitka došla do Lukoviča koji je glavom zahvatio i pogodio prečku i na kraju postao tragičar.