0

GOJKOV I MIJATOVIĆ PRESUDILI ŠVAJCARCIMA: Omladinci Crvene zvezde savladali vršnjake iz Jang Bojsa u Ligi šampiona! (VIDEO)

Objavljeno: 04.10.23 u 18:30

Apsolutno zasluženo upisana tri boda

Omladinska sekcija Crvene zvezde upisala je pobedu u drugom kolu omladinske Lige šampiona protiv Jang Bojsa rezultatom 2:1.

Ovaj susret je odigran na krovu TC „Stadion“ na kome uobičajeno svoje mečeve igra superligaš Voždovac.

Od samog starta meča Crvena zvezda je krenula da pritiska poslednju liniju švajcarskog tima, koje je u životu održavao raspoloženi golman.

Ipak, odbrana Jang Bojsa je kapitulirala u 73. minutu kada je Gojkov zatresao mrežu rivala i na taj način je doneo pobedu svom timu.

Tačku na meč stavio je odlični Jovan Mijatović, koj ije pitanje pobednika rešio golom u 86. minutu ovog susreta

U 90. minutu je odbrana domaćina malo popustila, pa je počasni pogodak za Jang Bojs postigao Para.