0

NEMA NAMERU DA STANE: Mitrović nastavlja da teroriše protivničke mreže! (VIDEO)

Objavljeno: 03.10.23 u 18:45

Odlična forma.

U toku je utakmica između Mazandrana Al Hilala u okviru azijske Lige šampiona, a gosti vode 1:0 golom srspkog reprezentativca  Aleksandra Mitrovića. Bivši fudbaler Fulama nema da se zaustavi pošto mu je ovo sedmi pogodak na devetoj utakmici. Mitrović je na asistenciju Al Burajka u 18. minutu zakucao glavom loptu u gol.

Mitrović je već u četvrtom minutu zatresao mrežu, ali mu je taj pogodak poništen zbog nedozvoljene pozicije. Podsetimo, juče je odložen susret tamošnje Lige šampiona između iranskog Sepahana i saudijskog Al Itihada zbog statue iranskog generala Kasema Sulejmanija, kog Saudijci smatraju teroristom.