0

KASTRO ŠOKIRAO BERLIN: Real Sosijedad rutinski izašao na kraj sa srpskim Salcburgom! (VIDEO)

Objavljeno: 03.10.23 u 20:48

Prva dva meča su opravdala očekivanja

Fudbaleri Real Sosijedada su na gostujućem terenu savladali ekipu Red Bul Salcburga u okviru drugog kola grupne faze Lige šampiona, rezultatom 0:2.

Odbrana domaćina je ekspresno kapitulirala, pošto se u trenutku prostizanja prvog kola igrao tek sedmi minut, a strelac je bio Orizabal.

Nekih dvadesetak minuta kasnije Sosijedad je uspeo da duplira prednost preki Mendeza, koji je iskoristio asistenciju Kuboa.

Što se tiče meča odigranog u Berlinu, Braga je imala dva gola prednosti, da bi se Berlin vratio na 2:2, ali je sve rešeno u bukvalno poslednjem napadu kada je pogodak postigao Kastro za pobedu 3:2.

U 30. i 37. Beker je dva puta uspeo da matira golmana domaćeg tima i Portugalci su imali dva gola, ali sa tim rezultatom se nije otišlo na pauzu.

Naime, u 41. minutu Nijakate uspeva da smanji zaostatak, ali totalno poravnanje donosi Bruma u 51. minutu.

Tačku na meč stavio je Kastro u 94. minutu snažnim udarcem sa nekih 20 metara.