0

GUDELJ PROSTO NE MOŽE DA POSTIGNE LOŠ GOL: Nova bomba srpskog reprezentativca! (VIDEO)

Objavljeno: 03.10.23 u 23:12

Fenomenalan duel odigran je u Ajndhovenu!

Nakon relativno mirnog prvog poluvremena, PSV i Sevilja režirali su nam pravu dramu u drugom delu susreta.

Vodeći gol za goste delo je srpskog reprezentativca Nemanje Gudelja.. Ramos mu je sjajno spustio loptu, a Nemanja je uspeo da na jedan vrlo atraktivan način pošalje loptu u mrežu.

Izjednačio je domaćin sa bele tačke u 86. minutu susreta, kada je precizan bio Luk De Jong, da bi samo minut kasnije novu prednost gostima doneo El Nesiri. Konačnih 2:2 postavio je Teze u 97. minutu susreta, na veliku radost domaće publike.