0

OPŠTI HAOS U AL HILALU: Žestok sukob Mitrovića i Žesusa! (VIDEO)

Objavljeno: 30.09.23 u 14:25

Srpski internacionalac imao žutu minutu.

Fudbaler Al Hilala, Aleksandar Mitrović je doživeo je nervni slom pošto je bio nezadovoljan odlukom trenera Žorža Žesusa da ga izvede iz igre. Portugalski stručnjak je u 84. minutu protiv Al Šababa umesto Mitrovića u igru uveo Tambaktija, a temperamentnom Srbinu se to nimalo nije dopalo, pa su usledilo razne psovke i uvrede na račun Žesusa, čak se jednom i prekrstio.

Podsetimo, Al Hilal je ostvario pobedu nad Al Šababom rezultatom 2:0, a Mitrović je bio strelac drugog pogotka u 76. minutu, dok je Nejmar promašio penal u prvom poluvremenu. Drugi srpski reprezentativac u ovom timu, Sergej Milinković-Savić je odigrao svih 90 minuta.