AdmiralBet ABA Liga

IVANOVIĆ GOVORIO NAKON POBEDE NA PREMIJERI: Još nismo dobar tim, ali smo potpisali sjajne igrače!

Objavljeno: 30.09.23 u 22:40

Lagano crveni-beli krstarili kroz Laktaše.

Crvena zvezda je ovu sezonu otvorila na gostovanju Igokei u Bosni i Hercegovini, a nisu imali vicešampioni ABA lige previše težak zadatak, jer su i pored kadrovskih problema, došli do rutinske pobede.

Nakon meča, Duško Ivanović, šef sturke Beograđana, rekao je sledeće.

– Mi smo očekivali tešku utakmicu i zaista je tako bilo, Igokea je počela dobro, agresivno, imali smo problema 7-8 minuta da organizujemo napade. Ulaskom Teodosića smo uspeli da povežemo naše linije, u drugom poluvremenu smo imali dobru odbranu i fluidan napad, tako da smo zasluženo pobedili – istakao je Ivanović.

Ja sam rekao da mi ove godine smo potpisali dobre igrače, ali, evidentno je ovo večeras, pokazalo se da još nismo dobar tim. Neki se brže uklapaju, neki sporije, ali mislim da će svi da se uklope,

Šta se dešava sa Nemanjom Bjelicom, koji večeras nije bio sa timom u Laktašima i kako teče njegov oporavak?