0

BORUSIJA SLAVILA UPRKOS CRVENOM KARTONU: Kramarić precizan sa bele tačke!

Objavljeno: 29.09.23 u 23:58

U sjajnom susretu 6. kola Bundeslige, Hofenhajm je ugostio Borusiju Dortmund.

Borusija Dortmund je izašla kao pobednik ovog duela, ostvarivši bitnu pobedu rezultatom 1:3.

Utakmica je počela s velikim očekivanjima, a igrači obe ekipe nisu razočarali svoje navijače. Borusija je pokazala svoju snagu i kvalitet, a vođstvo su preuzeli u 18. minutu kada je Fulkrig smestio loptu u mrežu Hofenhajma.

Hofenhajm nije odustajao i pokušao je da se vrati u meč. Imali su priliku da poravnaju rezultat, ali vrlo neuspešno. Andrej Kramarić, jedan od ključnih igrača Hofenhajma, bio je precizan s bele tačke u 25. minutu susreta, čime je vratio egal svom timu – 1:1.

Usledilo je uzbuđenje na obe strane terena, a Borusija je ponovo došla do prednosti u 48. minutu kada je Marco Reus preciznim udarcem savladao golmana Hofenhajma.

Utakmicu je dodatno zaoštrila odluka sudije da pokaže crveni karton beku Borusije Ramiju Bensebainiju u 71. minutu, ali ni to nije poremetilo dominaciju Borusije Dortmund.

Konačnih 1:3 postavio je Rjerson u 95. minutu susreta, čime je otklonio sva pitanja o pobedniku na ovom susretu.