0

GAĆINOVIĆ U POSLEDNJIM MINUTIMA DONEO POBEDU SVOM TIMU: Dramatična završnica! (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.23 u 23:07

Srpski internacionalac rutinski.

Fudbaleri AEK-a su okviru šestog kola grčke superlige dočekali Atromitos i u dramatičnoj završnici ostvarili trijumf rezultatom 2:1. Domaćini su poveli u 31. minutu kada je Amrabat bio precizan sa bele tačke, da bi gosti došli do egala u 89. minutu takođe iz penala preko Angelska.

Još veću dramu je režirao jedan od defanzivaca gostujuće ekipe koji je napravio i treći jedanesterac na meču u samom finišu susreta. Odgovornost je preuzeo reprezentativac Srbije, Mijat Gaćinović koji je pogodio i postao heroj svog tima.