0

MOMCI, PAKUJTE OŠTRICE I HAJDE POLAKO U ČEMPIONŠIP: Njukasl do vrha napunio mrežu Šefilda, o ovome će se pričati! (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.23 u 19:28

Bruka crveno-belih na svom terenu.

Bramal Lejn je bio poprište masakra, jer je domaći Šefild potpuno razbijen od ekipe Njukasla, a konačni rezultat meča isnosio je ogromnih 0:8 za Svrake.

Prednost su stekli golom Longstafa, da bi potom do kraja prvog poluvremena, Burn i Botman dali komotnu prednost gostima nakon prvog poluvremena. Ipak, nisu crno-beli stali, nego su potom Vilson, Gordon, Almiron, Gimarais i Isak tokom drugog dela postigli po gol, a Tripije može da se pohvali sa het-trikom asistencija.

Njukasl je tako upisao novi trijumf i došao do gornje polovine tabele Premijer lige, a Šefild ostaje poslednji sa jednim osvojenim bodom, i užasnom gol-razlikom nakon ovog meča.