0

PODELA BODOVA U ‘VEČNOM GRADU’: Remi Lacija i Monce na Olimpiku!

Objavljeno: 23.09.23 u 22:44

Slab početak ‘nebesko-plavih’.

Fudbaleri Lacija dočekali su na svom ‘Olimpiku’ ekipu Monce u okviru petog kola italijanske Serije A od 20:45. Duel je završen remijem 1:1, a ovo je ‘nebesko-plavima’ jedan od najgorih startova sezone, pošto se nakon ove utakmice nalaze na čak 15. mestu, dok su gosti za dve pozicije bolji.

Domaći fudbaleri su poveli golom Ćira Imobeliea sa bele tačke u 12. minutu, da bi nekadašnji igrač Intera, Roberto Galijardini  doneo egal u 36. minutu. U drugom poluvremenu, Monca je u većem delu diktirala tempo i imala kontrolu igre, međutim ni izabranici Mauricija Sarija se nisu predavali, ali ipak su gosti uspeli da sačuvaju mrežu i odnesu bod iz ‘večnog grada’.

Lacio u narednom kolu dočekuje Torino, dok Monca takođe na svom stadionu igra protiv Bolonje.