0

ZVEZDIN PROMAŠAJ OBARA REKORDE: Nikola Krstović opet zatresao mrežu i oborio rekord Lećea! (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.23 u 18:55

Izvanredan početak sezone za crnogorskog napadača

Fudbaleri Monce i Lećea su odigrali nerešeno 1:1 u petom kolu Serije A, a ovaj meč obeležio je crnogorski reprezentativac Nikola Krstović.

On je postigao pogodak za Leće iz penala već u 3. minutu, čime je postao prvi igrač u ekipi Lećea koji je postigao bar po jedan gol na svakom od svoja prva tri nastupa za klub. Nažalost, Leće nije uspelo da zadrži vođstvo, jer je Andrea Kolpani postigao izjednačujući gol za Moncu.

Osim gola, Krstović se našao i u jednoj bizarnoj situaciji kada ga je sudija slučajno ošamario prilikom jednog naglog pokreta dok je svirao faul.

Što se tiče meča između Kaljarija i Udinezea, završen je bez golova (0:0). Iako nije bilo golova, bilo je solidnih prilika na obe strane. Boris Radunović, srpski golman, sprečio je Udineze da postigne gol odličnom odbranom u 78. minutu.

U drugom meču dana, Frozinone je savladao Sasuolo rezultatom 4:2.