Mozzart Super Liga Srbije 2023/24 match between Partizan and Radnik Surdulica at Partizan stadium, 17.09.2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©)

ZAHID VRATIO NADU PARTIZANU: ‘Crno-beli’ smanjili zaostatak! (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.23 u 21:18

Sjajan duel u Humskoj!

Fudbaleri Partizana dočekali su ekipu Radnika iz Surdulice u 7. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije. Crno-beli će u slučaju trijumfa preteći večitog rivala Crvenu zvezdu na tabeli domaćeg šampionata, ali su loše počeli, jer je rezultat nakon prvog poluvremena 0:2.

Ipak, na startu drugog poluvremena videla se apsolutna dominacija Partizana koji je nizao šanse. Nakon velikog promašaj u režiji Nikolića, delovalo je da su gosti pregurali krizni period. Ipak, druge planove imao je Zahid, koji je u 60. minutu smanjio na 1:2, nakon asistencije upravo Nikolića.

Nastavlja Partizan sa napadima, Radnik se za sada relativno uspešno brani.