0

MAKSIMOVIĆ PRESUDIO OSASUNI: Srpski tandem doneo veliku pobedu ekipi Hetafea! (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.23 u 16:33

Odlična partija naših igrača

Fudbaleri Hetafea su na svom terenu savladali Osasunu sa 3:2 u jednoj prilično efikasnoj utakmici petog kola španske La Lige.

Prednost timu iz predgrađa Madrida doneo je srpski reprezentativac Stefan Mitrović u 36. minutu.

Ipak, u samoj završnici prvog poluvremena izjednačenje gostima donosi Munjoz na asistenciju Oroza.

Karmona je u 51. minutu vratio prednost na stranu Hetafea, ali svega šest minuta kasnije Ante Budimir donosi novo izjednačenje za Osasunu sa bele tačke.

Do kraja meča smo gledali jednu veoma uzbudljivu utakmicu koju je u korist Hetafea rešio srpski reprezentativac Nemanja Maksimović golom u 86. minutu.