0

EVO ZBOG ČEGA JE PARTIZANU PONIŠTEN GOL: U Humskoj se orilo „Lopovi, lopovi“! (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.23 u 20:50

Moraće crno-beli da nastave da napadaju u nastavku.

Fudbaleri Partizana dočekali su ekipu Radnika iz Surdulice u 7. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije. Crno-beli će u slučaju trijumfa preteći večitog rivala Crvenu zvezdu na tabeli domaćeg šampionata, ali su loše počeli, jer je rezultat nakon prvog poluvremena 0:2.

Situacija koja je privukla pažnju javnosti, dogodila se u 38. minutu, kada je Saldanja zatresao mrežu Radnika, ali je pogodak poništen, nakon što je sudija Trifković upotrebio VAR.

Pre nego što je Saldanja postigao gol, gosti su se pobunili zbog kontakta Severine i Hajdarevića, smatrajući da je bilo prekrašaja. Sudija Trifković je pogledao snimak i odlučio je da se pogodak Partizana poništi.

Situaciju možete proceniti sami:

Nakon toga, burno su se pobunili sa klupe crno-belih, a Aleksandar Šćekić je tom prilikom isključen.

Potom su se sa tribina čuli povici „Lopovi, lopovi“, a zvižduci navijača nastavili su se i kasnije.