0

GLAZER NAPRAVIO OZBILJAN KIKS: Neoprezna intervencija, da li bi ovo Borjan odbranio!? (VIDEO)

Objavljeno: 09.09.23 u 22:15

Šta će reći Bahar?

Fudbalska reprezentacija Izraela u ovom trenutku igra protiv Rumunije u okviru kvalifikacija Evropsko prvenstvo 2024. godine u  Nemačkoj. Rezultat koji je na snazi je 1:1, a ono što je u centru pažnju je čuvar mreže Crvene zvezde, Omri Glazer, koji je golman  Izraelaca.

Naime, Glazer je zaslužan što su Rumuni na poluvremenu imali prednost od 1:0, pošto je svojom lošom intervencijom pomogao Denisu Alibeku da postigne pogodak. To se sve dogodilo u 27. minutu kada je loptu uzeo Stančuji i šutirao sa nekin 20 metara, ali je njegov šut nije bilo jakog inteziteta, međutim Glazer je loptu odbio do Alibeka koji poklonu ne gleda u zube i postigao pogodak.