0

SRPSKI ŠTOPERI DOMINIRAJU RUSIJOM: Babić precizan na svom debiju, derbi u Moskvi nije bio derbi! (VIDEO)

Objavljeno: 29.08.23 u 20:21

Surov je bio Spartak.

Fudbaleri Spartaka iz Moskve demolirali su svoje gradske rivale Dinamo u sklopu grupe D ruskog Kupa i ukupnim rezultatom 4:1 apsolutno stekli status glavnog kluba u prestonici.

Naime, u prvih 25. minuta je već bilo četiri gola u mreži gostujuće ekipe, a jedan od golova je postigao i srpski defanzivac Srđan Babić kojem je ovo bio debitantski pogodak za crveno-bele.

U nastavku su fudbaleri DInama jednim golom uspeli donekle da upristoje poraz, a ostaće zabeleženo da su grupu sa Dinamom, Krasnodarom i Parijem, fudbaleir Dinama završili na maksimalnom učinku.