0

Dusan Vlahovic celebrates after scoring a goal during the UEFA EURO 2024 Qualifiers Group G match between Montenegro and Serbia at City Stadium on March 27, 2023 in Podgorica, Montenegro. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

VLAHOVIĆ DONEO BOD JUVENTUSU: Prvi gol su mu poništili, ali srpski napadač se nije zaustavio! (VIDEO)

Objavljeno: 27.08.23 u 20:50

Sjajan je bio srpski napadač.

Fudbaleri Juventusa su odigrali nerešeno 1:1 protiv ekipe Bolonje u drugom kolu Serije A. Stara dama je loše počela ovaj duel, što je ekipa Bolonje iskoristila i povela zahvaljujući pogotku Fergusona u 24. minutu.

Prvo poluvreme se završilo sa jednim postignutim golom, dok je drugo donelo promene obzirom na inicijativu Juventusa.

Napadi torinskog tima uglavnom su išli preko Dušana Vlahovića, koji je u 52. minutu prvobitno postigao gol, ali je on poništen zbog ofsajda.

Međutim, srpski reprezentativac nije stao i u 80. minutu je uspeo da postigne pogodak i izjednači rezultat. Iling Džunior je uputio centaršut sa leve strane, a Vlahović je glavom zatresao mrežu Bolonje.

Juventus je tako upisao četvrti bod i zauzeo je 4. mesto na tabeli Serije A, makar na kratko.