BELGRADE, SERBIA - NOVEMBER 17: Nemanja Matic of Serbia applaudds to the fans after the UEFA Nations League C group four match between Serbia and Montenegro at stadium Rajko Mitic on November 17, 2018 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images)

MATIĆEV REN ISPUSTIO PREDNOST OD 2:0: Remizirao sa Avrom 2:2!

Objavljeno: 27.08.23 u 15:55

Bivši as Rome odigrao svih 90 minuta.

Fudbaleri Rena su u okviru trećeg kola francuske Lige 1 dočekali Avru i remizirali 2:2. Domća ekipa je povela u 10. minutu kada je precizan bio Blas, da bi u 24. Vu nakon kornera povećao na 2:0. Tada se činilo da će se pristalice Rena radovati nekoj ubedljivoj pobedi.

Međutim, gosti nisu podigli belu zastavicu i u 40. minutu prepolovili prednost, a strelac za Avr bio je Aliu, da bi u 62. minutu poravnjali rezultat na 2:2, heroj za goste je bio takođe Aliu. Nemanja Matić je odigrao celu utakmicu, ali nije uspeo da pomogne svom timu.