0

during the Mozzart Super Liga 2023/2024 match between Partizan and Javor Ivanjica at stadium FK Partizan (JNA) on August 27, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

JAVOR IZJEDNAČIO, ALI NA KRATKO: Dolmagićev evrogol zbunio Partizan, uzvratili Stojković i Saldanja! (VIDEO)

Objavljeno: 27.08.23 u 21:06

Ponovo vode crno-beli.

Nakon prvog poluvremena utakmice između Partizana i Javora, rezultat je bio 1:0, a jedini pogodak je postigao Menig u 22. minutu.

Ipak, ubrzo po izlasku na teren, Javor stiže do izjednačenja. Neverovatan pogodak postigao je Dolmagić u 48. minutu.

Fudbaler Javora je pretrčao gotovo čitav teren sa loptom, a na nešto više od 20 metara od gola Partizana, odlučio se na šut. Pokušaj je bio uspešan, a Jovanović nije imao nikakve šanse.

Nije dugo na semaforu bio ovaj rezultat, jer je Aranđel Stojković, ponovo pogodio za vođstvo Partizana od 2:1. Majstorski mu je asistirao Natho u 57. minutu, a Stojković je lako prevario golmana gostiju.

Prednost crno-belih, povećao je Saldanja u 69. minutu.