ČELSI OČEKIVANO SLAVIO: Luton bez ikakvih šansi!

Objavljeno: 25.08.23 u 23:22

Gosti su se proveli kao ‘bosi po trnju’.

Fudbaleri Čelsija su na svom Stamford Bridžu dočekali ‘novopečenog’ člana Premijer lige, ekipu Lutona.

Domaćin je opravdao ulogu apsolutnog favorita i veoma lako slavio sa 3:0. Prednost je Čelsiju doneo Rahim Sterling u 17. minutu ussreta na asistenciju desnog beka Gusta. To je ujedno bio i jedini pogodak u prvom poluvremenu.

Drugi gol delo je takođe Sterlinga, a da stvar bude interesantnija, i asistent je bio isti. Konačnih 3:0 postavio je Džekson, golom u 75. minutu susreta.

Bila je ovo prva pobeda za Čelsi u o novoj sezoni, dok je Luton i dalje bez bodova.