0

VELIKA GLUPOST ANTIĆA: Evo zbog čega je protiv Partizana dosuđen penal! (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.23 u 19:50

Moraju crno-beli da budu oprezniji

Fudbaleri Partizana suočavaju se sa velikim izazovom nakon prvih 45 minuta u duelu sa Nordsjelandom, gde su završili prvo poluvreme sa zaostatkom od 0:2 na stadionu u Danskoj.

Nordsjeland je uspeo da postigne dva gola u prvom poluvremenu, a drugi pogodak došao je sa bele tačke, gde je Markus Ingvartsen bio precizan izvođač penala.

Ipak, mnogi se pitaju kako je Nikola Antić, igrač Partizana, mogao tako neadekvatno da reaguje u situaciji kada je pravio penal za protivnički tim.

Ovaj zaostatak stavlja Partizan u težak položaj i nameće im potrebu za snažnom reakcijom u drugom poluvremenu kako bi imali šansu za preokret i povoljan rezultat u ovom duelu.