6

TOTALNI RASPAD PARTIZANA: Danci petardom razmonitrali crno-bele, koji su sada u bezizlaznoj situaciji pred revanš u Beogradu! (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.23 u 20:23

Užasna utakmica srpskog kluba

Fudbaleri Partizana doživeli su težak poraz u prvom meču plej-ofa za Ligu konferencija od danskog Nordsejlanda sa ubedljivih 5:0.

Nije dobro krenulo po srpski tim koji je već u 11. minutu zbog loše odbrane primio gol nakon snažnog šuta Fresea.

Imao je Partizan svoje šanse, ali nijednu nije uspeo da pretvori u pogodak zbog toga što su se Danci uspešno branili.

U 42. minutu nakon greške Antića dosuđen je penal za Nordsejland koji minut kasnije u pogodak pretvara Ingvartsen.

Nakon što je Antić skrivio penal u prvom poluvremenu, sredinom drugo dela igre Aleksandar Šćekić je igrao rukom u kaznenom prostoru i skrivio tako drugi penal.

Ponovo ga je u pogodak pretvorio Ingvartsen.

Veoma brzo smušenost u odbrani srpskog kluba iskoristio je Viladsen, koji je rutinski matirao Jovanovića koji nije mogao da stigne na dodavanje na drugoj stativi.

U 87. minutu videli smo jednu katastrofalnu reakciju Aleksandra Jovanovića koji ne uspeva da ustavi najlakšu loptu koju je večeras imao pred sobom i umesto sigurne reakcije prilično amaterski prima gol.