2

(POLUVREME) PARTIZAN GUBI U DANSKOJ: Crno-beli opet moraju da jure minus! (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.23 u 19:21

Ozbiljan kiks ih je koštao zaostatka

Fudbaleri Partizana igraju prvi meč plej-ofa Lige konferencija protiv danskog Nordsejlanda, a rezultat na poluvremenu je 1:0 za domaće.

Nije dobro krenulo po srpski tim koji je već u 11. minutu zbog loše odbrane primio gol nakon snažnog šuta Fresea.

Imao je Partizan svoje šanse, ali nijednu nije uspeo da pretvori u pogodak zbog toga što su se Danci uspešno branili.

U 42. minutu nakon greške Antića dosuđen je penal za Nordsejland koji minut kasnije u pogodak pretvara Ingvartsen.