0

RONALDO PRESUDIO MARKU NIKOLIĆU: Tim nekadašnjeg trenera Partizana ispao iz kvalifikacija za LŠ! (VIDEO)

Objavljeno: 23.08.23 u 11:45

Bio blizu proslaka dalje, ali ipak nije uspeo.

Fudbaleri Al Nasra savladali su Al Ahli rezultatom 4:2 u okviru kvalifkacija za azijsku Ligu šampiona, pa će tako tim čiji je diirgent Kristijano Ronaldo igrati grupnu fazu ovog takmičenja. U ovo duelu viđeno je pregršt golova i šansi, a saudisjki klub je poveo nakon 11. minuta igre golom Taliska.

Klub Marka Nikolića je nakon sedam minuta došao do rezultatskog egala, a bio je precizan Algasani, da bi isti igrač povećao na 2:1 u 46. minutu. Kada se mislilo da će Al Ahli izboriti plasman u grupnu fazu ovog takmičenja, Al Ganan se nije složio sa tim, pa je dva minuta pre kraja postigao pogodak za 2:2.

Potom su u sudijskog nadoknadi precizni bili Taliska Brozović na asistenciju Kristijana Ronalda.