0

ZVEZDA BOLJA OD SPARTAKA: Crveno-beli rutinski srušili tim sa severa Srbije! (VIDEO)

Objavljeno: 19.08.23 u 22:25

Još jedna lagana pobeda šampiona Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde su na svom terenu u okviru četvrtog kola Mozzart Bet Superlige Srbije savladali ekipu Spartaka iz Subotice sa 3:0.

Od samog starta je domaćin krenuo da dominira na terenu što se nije u prvi mah isplatilo pošto su gosti sa severa Srbije neko vreme uspešno odolevali.

Ipak, bedem Subotičana probio je izvanredni Osman Bukari koji je inteligentnim udarcem uspeo da nadmudri Filipa Manojlovića i tako donese prednost šampionu Srbije.

Samo četiri minuta kasnije sjajno kretanje Vladimira Lučića, koji prima nezgodnu loptu potom upućuje centaršut, da bi loptu u gol odbio defanzivac Spartaka.

U samoj završnici prvog poluvremena u strelce se upisao Kings Kangva na asistenciju Stefana Mitrovića, ali je bitno pomenuti i sjajne poteze Vladimira Lučića koji su prethodili trećem pogotku crveno-belih.

U drugom delu igre nije bilo previše šansi osim par sporadičnih prilika Vladimira Lučića, ali su mreže mirovale.