0

fudbaler Cukarickog na utakmici Mocart Superlige Srbije protiv Javora, Beograd 12.08.2023. godine Foto: Ivica Veselinov / MN PRESS FUDBAL, FOOTBALL, MOZZART SUPERLIGA SRBIJE, PRVENSTVO SRBIJE, NATIONAL CHAMPIONSHIP, CUKARICKI, JAVOR IVANJICA

VAR ZAUSTAVIO ČUKARIČKI: Javor uspeo da otkine dva boda Brđanima u gostima!

Objavljeno: 12.08.23 u 22:58

Zanimljiva utakmica na Banovom brdu

Fudbaleri Čukaričkog su kao domaćini odigrali nerešeno protiv Javora u trećem kolu Mozzart Bet Superlige 2:2.

Prednost evropskom predstavniku Srbije doneo je Miladinović u 15. minutu, da bi svega tri minuta kasnije Tanko uspeo da izjednači.

Čekala je publika na Banovom brdu dosta do narednog kola, a strelac je bio Uroš Drezgić u 69. minutu.

U završnici meča je penal dosuđen za goste iz Ivanjice, a udarac sa bele tačke u pogodak je pretvorio Gojković u 80. minutu.

Čukarički je postigao pogodak u 85. minutu, ali je on poništen posle intervencije VAR-a zbog ofsajd pozicije.