0

(POLUVREME) ZVEZDA VODI U LUČANIMA: Mladost pokazala zube šampionu Srbije, ali uzalud!

Objavljeno: 11.08.23 u 19:46

Dinamična utakmica na jugozapadu Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde igraju meč trećeg kola Mozzart Bet Superlige Srbije protiv ekipe Mladosti u Lučanima, a rezultat na poluvremenu je 1:2.

Već u četvrtom minutu aktuelni prvak naše zemlje došao je do prednost nakon akcije po desnoj strani kada je Olajinka odlično pronašao Stefana Mitrovića koji glavom pogađa za 1:0.

Ipak, to nije značilo da će se Mladost tako lako predati. Prošlo je desetak minuta od vodećeg gola Crvene zvezde kada je Marko Veličković uspeo da zatrese mrežu Omrija Glazera za izjednačenja.

Od tog momenta Zvezda je krenula da pritiska svog rivala koji se nije predvao. Ipak, odbrana Mladosti kapitulirala je drugi put u 35. minutu kada je Olajinka savladao Sašu Stamenkovića.