0

FIRMINOV DEBI IZ SNOVA: Het-trik brazilskog napadača za svega 72 minuta! (VIDEO)

Objavljeno: 11.08.23 u 22:24

Kakva je to klasa!

Ovog leta Robertu Firminu istekao je ugovor sa engleskim Liverpulom i on je postao slobodan u izboru nove sredine.

Braziliski centarfor je baš kao mnogi drugi odlučio da karijeru nastavi u Saudijskoj Arabiji. On je potpisao ugovor sa ekipom Al Ahlija, a već na prvoj utakmici pokazao je zašto su ga doveli.

Njegov tim slavio je nad Al Hazemom sa 3:1, a sva tri pogotka postigao je upravo Firmino.

Prvi gol postigao je u 6. minutu utakmice, zatim drugi vrlo brzo u 10. minutu, da bi het-trik kompletirao u 72. minutu susreta. ‘Plesao’ je po terenu brazilski internacionalac i samo podsetio na to zašto je godinama bio nezamenjiva karika u mašineriji sa Enfilda.