0

Petar Gigic during the Partizan v Javor - Mozzart Super Liga 2022/2023 match on stadium FK Partizan (JNA) on October 23, 2022 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

JAVOR RUTINIRAO PAZAR: Ivanjičani bez poraza i dalje, Gigić je fudbaler za velika dela!

Objavljeno: 05.08.23 u 19:51

Pazar i dalje bez pobede u Ivanjici.

Fudbaleri Javora su na svom terenu savladali Novi Pazar rezultatom 3:1 i tako i u drugom meču ove sezone uspeli da dođu do bodova.

Prednost je doneo Gigić na asistenciju Miletića već u 13. minutu, da bi napadač potom na početku nastavka namestio golove najpre Obradoviću, a onda potom i Kembelu.

Utešni pogodak je efektno postigao Adešina u desetom minutu drugog poluvremena, potom nije bilo promena rezultata.

Javor u narednoj rundi igra protiv ekipe TSC, dok će pazar na megdan novajliji u ligi IMT-u.