0

SRBIN ODVEO RAKOV U TREĆU RUNDU: Karabag napadao ali Vladan nije dao lopti u mrežu!

Objavljeno: 02.08.23 u 20:04

Poljaci u trećoj rundi.

Poljski Rakov obezbedio je plasman u treću rundu kvalifikacija za Ligu šampiona, jer je nakon pobede kući, izvukao 1:1 u Azerbejdžanu protiv Karabaga i tako prošao dalje.

Prvo poluvreme je nešto vrlo verovatno najgore što ćemo ove sezone gledati od ovih ekipa, ali Fran Tudor je na startu nastavka postigao gol za goste, ipak Redon Čiča je par minuta kasnije poravnao rezultat, ali Karabag nije mogao do produžetaka.

Važno je pohvaliti srpskog golmana Vladana Kovačevića, koji je bio sjajan u finišu kada je tim iz Azije svim silama pritiskao goste.

U narednoj rundi poljski šampion ide direktno na Aris sa Kipra koji je i više nego ubedljivo deklasirao Bate sa 11 datih golova u dvomeču.