0

ŠTA SMO OVO GLEDALI!? Olimpija senzacionalno prošla Bugare, Ludogorec promašio penal u 102. minutu! (VIDEO)

Objavljeno: 01.08.23 u 22:39

Haos u Ljubljani.

Olimpija iz Ljubljane je na svom terenu savladala Ludogorec iz Razgrada rezultatom 2:1, i tako sa ukupnih 3:2 prošla u narednu rundu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Kiril Despodov i Maks Elšnik su postigli po gol za svoje ekipe u 15., odnosno u 19. minutu, a onda se ništa nije dešavalo punih 70 minuta. Ipak, strelac gola za Slovence, bio je precizan u 92. minutu i tako doneo plasman svom timu.

Ipak, tu drami nije bio kraj, kapiten Ludogoreca i strelac prvog gola imao je priliku da u 102. minutu sa bele tačke odvede meč u proužetke, ali je bio neprecizan.

Olimpija u narednoj rundi ide na boljeg iz dvomeča Glatasaraja i Žalgirisa.