0

IZOSTALA DRAMA U ATINI: Panatinaikos strepeo, ali Srbin rešio sve dileme! (VIDEO)

Objavljeno: 01.08.23 u 22:04

Zanimljivo u kvalifikacijama, ali ne i neizvesno.

Fudbaleri Panatinaikosa u Atini su odigrali 2:2 sa ukrajinskim Dnjiprom i tako ukupnim rezultatom 5:3 obezbedili prolaz u treću rundu kvalifikacija za Ligu šampiona gde ih čeka Olimpik iz Marseja.

Poveli su domaći već u 15 minutu preko Andraža Sporara, ali su najpre gosti poravnali rezultat 10 minuta kasnije, strelac je bio Dovbik, da bi Sarapij u desetom minutu nastavka doneo prednost svom timu.

Srpski reprezentativac, Filip Đuričić, bio je centralna figura akcije kod drugog gola, koji je asistirao Šporaru, koji se drugi put upisao u strelce. Potom je Tančuk dobio crveni karton i otklonio sve dileme oko pobednika dvomeča.