0

BATE NIJE NI SENKA ONE EKIPE ŠTO JE IGRALA LŠ: Jedanaest golova u dvomeču za beloruskog predstavnika, Srbi solidni!

Objavljeno: 01.08.23 u 22:20

Nisu se proslavili.

Nakon poraza na Kipru, BATE je poražen i pred svojim navijačima od Arisa, rezultat je bio 3:5 za ostrvski tim, a ukupan rezultat dvomeča bio je neverovatnih 11:6 za Aris.

Nije bilo mnogo dileme oko pobednika dvomeča ni pre prvog zvižduka, ali je sa 1:3 na poluvremenu tim sa Kipra otklonio sve dileme oko prolaska. U nastavku se igralo gotovo revijalno.

Šansu u drugom poluvremenu su dobili i Sloba Urošević, kao i Veljko Nikolić, koji su odigrali solidno za pola sata provedenih na terenu.

Naredni rival za Aris biće bolji iz duela Rakova i Karabaga, gde Poljaci imaju gol prednosti iz meča u svojoj državi.