0

from left Dejan Zukic Filip Malbasic Mamadou Traore Ivan Vukcevic Aleksandar Busnic goalkeeper Lazar Carevic Milan Lazarevic Vojvodina v TSC - Mozzart Super League Season 2022/2023 on October 08 , 2022 in Novi Sad, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

VOJVODINA PALA NA KIPRU: Carević kiksom neutralisao sjajno drugo poluvreme Novosađana! (VIDEO)

Objavljeno: 27.07.23 u 20:57

Bili su blizu da izvuku pozitivan rezultat.

Fudbaleri Vojvodine poraženi su u prvom meču druge runde kvalifikacija za Ligu konferencija na Kipru od Apoela, a konačan rezultat meča bio je 2:1.

Prednost domaćima nakon pola sata igre i loše reakcije doneo je Georgi Krivitaja, ipak poravnali su Novosađani rezultat na samom početku nastavka preko Dejana Zukića, ali je svega deset minuta kasnije Laša Dvali iskoristio ogroman kiks Filipa Carevića i doneo pobedu svom timu.

Naredni meč se igra u Novom Sadu narednog četvrtka, a pobeda od dva gola razlika vodi Vošu u narednu rundu.