0

UŽASAN NAPAD KOŠTA SRBIJU: Grčka se nudi, ali naši momci promašuju kao na traci!

Objavljeno: 27.07.23 u 10:34

Prosto ne možemo da pogodimo sa distance.

U polufinalu Svetskog prvenstva u Japanu, naša reprezentacija igra protiv selekcije Grčke. Iako smo igrali dosta solidno u odbrani, problem je bio u napadu, gde nismo mogli ništa da pogodimo sa distance, a uz to smo užasno loše koristili situacije kada imamo igrača više.

Nakon dve četvrtine Grčka ima značajniju prednost, najviše zahvaljujući našoj lošoj realizaciji. Rezultat na poluvremenu je 6:2.

Treba napomenuti i da je u sadašnjem sastavu Srbije čak sedam debitanata u nacionalnom timu i ovo je nesumnjivo već sada veliki uspeh. Ipak, ne treba posustajati, treba verovati u ove momke jer zaista ako neko može da napravi preokret, onda su to oni.